Szczegóły oferty

Mikołów

Mikołów

Obiekt - sprzedaż 319 000 PLN 862PLN/m2
370 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Zapraszam do zapoznania się z ofertą hali produkcyjno- magazynowej zlokalizowanej w centrum Mikołowa na terenach przemysłowych.

Nieruchomość z rampą o pow. 370 m2. (szer. ok. 6,5 m, długość 52 m.) podzielona na 4 boksy o pow. ok. 90 m2 każdy. Dwa pierwsze boksy zabudowane wraz z pomieszczeniem biurowym o pow. ok. 35 m2 a następne dwa służą jako magazyny pół-otwarte o wysokości 5m. zamknięte kratami
W budynku ogrzewanie węglowe (piec na eko-groszek z 2012r). Media: prąd, woda, gaz pod budynkiem.

Grunt 434 m2 w użytkowaniu wieczystym z założoną księgą wieczystą.
Teren w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, dojazd asfaltowy, teren oświetlony wraz z pięcioma miejscami parkingowymi - dodatkowo płatnymi.

Obiekt wymaga przystosowania do własnych potrzeb.

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością.
Kontakt:
Barbara Jachta - licencja zawodowa nr 22287
tel. 797 992 367

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Barbara Jachta

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BJ Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BJ Nieruchomości z siedzibą przy , Mikołów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@bjnieruchomosci.pl… czytaj więcej